English | Deutsch | Nederlands

Fruits and Spices

Od uprawy aż po końcowy produkt: optymalizujemy nasze owoce mango, awokado oraz awokado z uprawy biologicznej, aby były gotowe do spożycia. Fruits & Spices to koncepcja nastawiona na wygodę konsumenta, która dostarcza nowych wrażeń smakowych.

W dołączonym woreczku znajdują się starannie przygotowane mieszanki przypraw, które odpowiadają za nowe pomysły pojawiające się podczas przyrządzania naszych owoców; zarówno pikantnego guacamole, jak i egzotyczno-ostrej przekąski na bazie owoców mango. Są to świeże rozwiązania, które w świecie pełnym stresów i ograniczonego czasu w okamgnieniu urozmaicą kuchenną codzienność.

Koncepcja „Fruits & Spices” zapewnia konsumentom za pomocą Spice Pack nowe doznania smakowe. W ten sposób dajemy klientowi końcowemu nową motywację do zakupów i poszerzamy możliwości zbytu dla handlu.

MIESZANKA PRZYPRAW GUACAMOLE

WYGLĄD: Drobno zmielona, z rozdrobnionymi ziołami.
SMAK: Cebula, czosnek i papryka tworzą solidną podstawę. Chili, kurkuma, pieprz, kmin oraz oregano zapewniają ostrość. Całość dopełniają zmielone skórki z cytryn, sól i cukier.
Dostępna jest również wersja bio dla Państwa działu z żywnością ekologiczną.

MIESZANKA PRZYPRAW Z CHILI I LIMONKI

WYGLĄD: Drobno zmielona z rozdrobnionymi ziołami.
SMAK: Cebula i czosnek tworzą solidną podstawę. 5,5% chili dodaje ostrości. Kwas cytrynowy oraz olej z limonki, cukier oraz glukoza zapewniają limonkowy smak.

Nasze opakowanie

Odkryj możliwości: >> Fruits & Spices opakowania PDF <<


Dla naszych trzech aktualnych produktów przygotowaliśmy prostą a jednocześnie estetyczną koncepcję opakowań.

Personalizacja jest możliwa w prosty sposób: Brak etykiet, folie z nadrukiem bądź opakowanie z plastiku – wszystkie opcje mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W trosce o środowisko i zrównoważony rozwój nasze opakowania mogą być również zastąpione przez folie nadające się do kompostowania oraz opakowania GRASPAP.